Müzik Dinle, şarkı dinle, şarkıları dinle, mp3 dinle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Müzik Dinle, şarkı dinle, şarkıları dinle, mp3 dinle

PortalAnasayfaLatest imagesPortalGaleriAramaKayıt OlGiriş yapÜye OlSohbet
Filmleri izlemek için lütfen üye olunuz üye iseniz siteye giriş yapınız ..!
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Üye ol
Image Hosted by ImageShack.us
Yeni Üyeler
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. 01 Ocak 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. 01 Ocak 1970

5667 Gündür yayındayız
231 Konumuz var
460 Mesaj gönderildi
11790 Kullanıcımız Var

Son Üyemiz : https://sarkilaridinle.yetkin-forum.com/u11810

En iyi yollayıcılar
Admin (81)
of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_vote_lcapof ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_voting_barof ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_vote_rcap 
BerKay (32)
of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_vote_lcapof ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_voting_barof ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... I_vote_rcap 
bafralı_55 (17)
Y A L I N (16)
dilara (15)
alev (15)
fulya (13)
karayer (10)
melisa (10)
kaan (10)
Sitene Ekle
sitene müzik eklemek icin alttaki kodu sitenize ekleyin...

Sitenize Pagerank Eklemek İçin alttaki Kodu Sitenize Ekleyin

Sitenize Hava Durumu Eklemek İçin

»Sitenize Saat Eklemek İçin

»Sitenize Canlı Tv Eklemek İçin

Oyun Oyna

Etiketler
şarkı dinle, hareketli şarkı dinle, yabancı şarkı dinle, arapça şarkı dinle, pop şarkı dinle, arabesk şarkı dinle, türkçe şarkı dinle, arabesk müzik dinle, yabancı müzik dinle, hareketli müzik dinle, pop müzik dinle, müzik dinle, klip izle, en çok dinlenen şarkılar, yabancı şarkıları dinle, türkçe şarkıları dinle, online müzik dinle, yabancı müzik dinle, türkçe müzik dinle, 200 müzik dinle, indirmeden müzik dinleHareketli Şarkılar DinleOrhan gencebay dinleSinema izleroman havası dinleoryantal dinlemüslüm gürses dinlemüslüm gürses dinlegüllü dinlePopRap
ArabeskRock

of ya:( ben dayak istiyorum galibaa.....

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
zehranaz

zehranaz

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 23/09/08 GÜÇ:4 Yaşadığınız şehir : adıyaman
Kişi sayfası
Müzik Zevki:
Rep:
of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Left_bar_bleue0/0of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Empty_bar_bleue  (0/0)
Konuya puan ver

of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Vide
MesajKonu: of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 01:27

ya ben niye böyleyim yaa....kendıme sınır oluyorum...elimde birçok kişinin sahıp olamayacagı kadar ımkanlar var...yanı bır genc kızın ıhtıyacı olabılecek herseye sahıbım...ama ben bu odada salak salak düşünmekten baska bırsey yapamıyorum...düşündüklerimlede bi çare bulsam keske yokkkk aynı tas aynı hamam...hep düşün düşün...salak salak düşünüyorum,hayal kuruyorum,ama icraat yok.hayatımı resmen mahvedıyorum...dersanye gıttım en ıyı dersaneye fakat ben o dönemı yok sorunlarımla hep boş gecırdım ve öss yıde kazanamadım...ek tercıhlerı beklıyorum ama hıc umtlu değilim..babam benı özelde okutacak ve ben buna ragmen oturp çalısmadım...ben kazanamadım babam benı yıne en ıı dersaneye gönddermeye hazr..ve ben elımdekı bu ımkanların farkındayım fakat sankı ıcmden bırı benı durduruyo,bana hıcbbırsey yapma dyr sankı,tam böle adam akıllı karar verıcem dıyorum uykum gelior....ben bundan nefret edıyorum...evden dısarı çıkmak ıstemıyorum...kıs geldıgı ıcınde sevınıyorum...yıne dersaneye gıdıcem.ekımde ek tercıhler var ..dersnamı yıne berbat etmek ıstemıyorum.raamazanda geldı ...ama ben jnıye böoyleyım,yasıtlarım guzellık ugruna herseyı yapmaya hazırken ben nıe böle nıne gıbı hareket edıyrum anlamıyorum.hayatımın en guzel yıllarını mahvedıyorum..kendıme okadar cok kzııyorumkı anlatamam....hayattakı tek amacım meslek sahıbı zayıf bır bayan olmak....ve de güzel....

nıye boyleyım ben yaa...psk yardım al demeyın...durum okadar vahım değil düzeltilebilinir....

En son zehranaz tarafından Salı 23 Eyl. 2008, 01:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dilara

dilara

Yaş : 35 Kayıt tarihi : 23/09/08 GÜÇ:15 Yaşadığınız şehir : niğde
Konuya puan ver

MesajKonu: Elinde o kadar cok imkanlarin var diye of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 01:30

Elinde o kadar cok imkanlarin var diye
Yoklugu bilmiyorsun diye öylesin!!

Baban seni özelde okutmak istiyor sen buna ragmen calismiyorsun bile!!

Hersey güzellik degil, elinde moda defterlerini birak ve kitaplarini al eline!!

Hayataki en güzel mutluluk kendinle barisik olmaktir...
cagkanarya

cagkanarya

Yaş : 37 Kayıt tarihi : 22/09/08 GÜÇ:2 Yaşadığınız şehir :
Kişi sayfası
Müzik Zevki:
Rep:
of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Left_bar_bleue0/0of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Empty_bar_bleue  (0/0)
Konuya puan ver

MesajKonu: seni kızılcıkla dövmek lazım of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Icon_minitimeSalı 23 Eyl. 2008, 05:51

bak hiç şöyle düşündünmü ailem benim için herşeyi yapıyor benim geleceğim için çırpınıyor ben de onlara bir güzellik yapiyim şu öss yi kazanayım yada kazanamasamda mutlu olmak için onlara sarılıp onları üziyim yani bi çaba göster bee bak ben 2 yıllık yüksek okulu 4 yılda bitirdim ne ortamdan nede okulun hoşluğundan değil sırf aileme inat olsun diye hatta okulu bırakmayı bile düşündüm çünkü ben 2 yıllık okumak istemiyorum zorla yolladılar kaydımı bile onlar yaptırdı baktımki benim için benim geleceğim için bişeyler yapmaya çalışıyorlar onları mutlu yapmak için bitirdim okulu
ama ben ailenin yerinde olsam seni kötü döverdim kendine bi amaç belirle ve aileni daha fazla üzme bilhassa anneni sana hayatta başarılar
Misafir
Misafir
Anonymous

GÜÇ:
Konuya puan ver

MesajKonu: Geri: of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Icon_minitimePerş. 02 Ekim 2008, 12:43

arakdasların dedigine katılıyorumm zehraa
bafralı_55

bafralı_55

Yaş : 40 Kayıt tarihi : 13/09/09 GÜÇ:17 Yaşadığınız şehir : SAMSUN BAFRA
Konuya puan ver

MesajKonu: Geri: of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... of ya:( ben dayak istiyorum galibaa..... Icon_minitimeSalı 15 Eyl. 2009, 10:02

?.. bencede dilaraya katılıyorum herşey para değil kendine çeki düzen vermeyi düşünseniz daha makbul olur .. demiş olduğunuz gibi maddi durumun iyi olduğunu sölüyosunuz yanlız ya kullanmasını yada değerlendirmesini bilemiyosunuz olaya herzaman olur yönünde bakarsanız sizin için umarım daha rahat ve kolay olacaktır ..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası